Nejbližší akce VKH

Vážení přátelé,

na příští týden jsme pro vás připravili připraveno spoustu akcí. Dejte vědět svým přátelům a hlavně přijďte, vždyť je z čeho vybírat!

8.10. PoVyK
PoVyk na téma Adopce nablízko – salesiánská dobrovolná služba. Více na facebooku.

9.10. První ÚTES
ÚTES je ÚTErní Společenství mladých lidí, které se schází v prostorách u Ignáce – sraz v průchodu v Ječné 2 v 18:50. Máme v plánu se společně modlit, sdílet svou víru, diskutovat nad palčivými otázkami ale také se bavit a hrát hry.

10.10. Studentská mše
Studentské mše se konají v kostele svatého Ignáce každou středu v 19:00. V letošním roce budou bohoslužby sloužené za různé profesní skupiny. Při bohoslužbě 10.10. se budeme společně modlit za všechny jazykovědce a bude jí sloužit P. Josef Stuchlý.

11.10. Vítání nováčků
Akce určená pro ty, kdo jsou ve VKH poprvé. Začneme mší v 17:30 u Ignáce. Po mši se sejdeme u kropenky v zadní části kostela. Provětráme se akční hrou, společně povečeříme a užijeme si večer v prostorách VKH, kde také přespíme.
S sebou: Spacák, karimatka, jídlo na snídani a večeři, sportovní oděv a obuv výhodou.

12.10. Snídaně s VKH
Přijďte s námi zahájit den modlitbou ranních chval následovanou společnou snídaní z vlastních zásob. Sraz v 6:30 (ráno) v průchodu v Ječné 2.

Obecné informace o našich pravidelných akcích naleznete zde.
O dalších akcích vás budeme včas informovat. Dejte nám like na facebooku a pokud chcete dostávat informační mail, napište na propagace@vkhpraha.