Pražská hra VKH – informace

O hře
Jedná se o týmovou hru rozdělenou do dvou etap – noční a denní. Cílem hry je plnit úkoly, luštit šifry a dosáhnout cíle jako první. Hra se odehrává v Praze a je situována do doby císaře Rudolfa II. Není důležité mít nastudované toto období dopředu, všechny úkoly a šifry budete luštit na základě svého důvtipu, fantazie a inteligence. Cílem ovšem není hra, kterou by nedokázal nikdo dokončit, právě naopak, hra bude koncipována tak, aby jste si ji co nejvíce užili.
Pro koho je určena?
Pro studenty, ale také pro absolventy z měst celé ČR. Horní věková hranice není omezena, je na zvážení každého, jak mlád se cítí. Dolní hranici tvoří 18 let.
Program
Pátek 21. dubna 2017
18:30 občerstvení pro přespolní i místní
20:00 začátek 1. ETAPY – NOČNÍ
24:00 konec etapy, odjezd na ubytování

Sobota 22. dubna 2017
10:00 snídaně pro ubytované
12:00 začátek 2. ETAPY
17:00 konec hry
17:30 mše svatá
18:30 posezení s jídlem

* Změna programu vyhrazena.
Možnost ubytování
Pro ty, co se k nám chystají z daleka a nemají kde složit hlavu nabízíme skromné možnosti noclehu.. Informaci o ubytování nám sděluješ již při registraci. Na výběr máš přespání z pátku na sobotu a pokud si budeš chtít pobyt v Praze prodloužit, tak také ze soboty na neděli. Nahlášené ubytování je možné později změnit, stačí, když kontaktuješ organizátory na email hra@vkhpraha.cz .
Prosíme místní, kteří mají v Praze k dispozici ubytování, aby přenechali tuto možnost ubytování ostatním. Kapacity nejsou nafukovací.
Doprava po městě
Hra se bude odehrávat na různých místech, je jen na Tobě, jak se budeš po městě pohybovat, zda pěšky, MHD, vzducholodí či soukromým tryskáčem. Pamatuj jen, že tým se musí přesouvat pohromadě. Proto doporučujeme každému, aby si zajistil možnost používat MHD. MHD se bude hodit hlavně během druhé etapy hry, ale není nezbytně nutné, celou hru lze zvládnout s dobrou vytrvalostí i po vlastních. Pro přespolní doporučujeme si při příjezdu do Prahy zakoupit 24h jízdenku (www.dpp.cz).
Strava
Drobné občerstvení pro všechny účastníky bude zajištěno před začátkem 1. etapy a také v průběhu 2. etapy a pak ještě samotné večerní pohoštění.

Pro účastníky, kteří využijí možnosti ubytování, bude též k dispozici snídaně v sobotu i v neděli.
Cena
Účastnický příspěvek
Každý účastník přispívá na výdaje spojené se hrou i následným posezením s jídlem částkou 100,- Kč.

Ubytování
vlastní spacák a karimatka – 60 Kč/1 noc (možná bude i postel)

Platí se až na místě v den začátku hry.
Registrace
Kapacita účastníků a kapacita ubytování je omezena. Budeme se snažit vyjít všem vstříc, ale při překročení kapacit nemůžeme nic slíbit. Platí, kdo dřív registruje, ten také hraje. Registrujte se co nejdříve, změny je možno provést později kontaktováním organizátorů ( (hra@vkhpraha.cz).

Registrace bude ukončena 9. dubna 2017.

Mám sestavený tým a chci jej registrovat:
Registrace týmu

Jsem sám a chci být k někomu přiřazen:
Registrace jednotlivce