Barmani, grafik, sbírka na VKH

Pojď za bar!

Stejně jako v minulém roce i letos je bar ve Vzducholodi přístupný pro každého, kdo by si chtěl vyzkoušet, jaké to je stát na druhé straně barikády. Pokud Tě tedy láká stoupnout si za bar, nahodit úsměv a po celý večer se starat o spokojenost zákazníků, neváhej kontaktovat kohokoliv z rady nebo napiš na email barmani@vkhpraha.cz. Neboj se ničeho, vše vysvětlíme a zaškolíme. Odměnou Ti budiž krásný pocit a možná i něco navíc.

Hledáme grafika

Chystáme se oživit obraz VKH Praha na všech internetech: na našem webu, na Facebooku, obnovíme i všechny zmínky o nás na spřátelených webech. Chceme to udělat pořádně a profesionálně. Vytváříme nový web, pro něj i pro všechny budoucí plakátky a odkazy chceme nový jednotný styl a hledáme někoho, kdo ho vytvoří. Máš s tím zkušenosti? Chceš se do toho pustit? Ozvi se na propagace@vkhpraha.cz. Nabízíme konzultace se zkušeným designérem, odkaz na Tvoji homepage, pocit z dobře vykonané práce a další podle dohody.

Sbírka na VKH

Při příští mši svaté 15. 11. proběhne sbírka na VKH, z ní budeme financovat výdaje na náš běžný provoz, např. Pražský plátek, tisk propagačních materiálů, nový design webových stránek atd. Budeme rádi za Vaše příspěvky.